آوردگاهِ آخرین اخبار

قیمت کوییک R سایپا در بازار آزاد چقدر است؟ [بروزرسانی]

0

رسانه آوردگاه – قیمت کوییک R سایپا مشخص شد. خودروی کوییک آر با قیمت نهایی 69 میلیون تومان در اختیار خریداران قرار می گیرد؛ با این حال در بازار آزاد با قیمت 90 میلیون به فروش می رسد.

در طرح های فروش گذشته سایپا شاهد حضور خودروی کوییک آر بودیم (سایپا کوییک R چه ویژگی هایی دارد؟). با وجود شروع پیش فروش، قیمت نهایی آن مشخص نشده بود. به تازگی قیمت سایپا کوییک R مشخص شده است. مشتریانی که این محصول را با موعد تحویل بهمن ماه 98 ثبت نام کرده بودند، هم اکنون دعوتنامه تسویه حساب برای آن ها صادر شده که قیمت 69 میلیون تومان را مشخص می کند.

در گذشته مدیر عامل پارس خودرو، علی شیخ زاده در رابطه با این خودرو اعلام کرده بود:

با وجود اینکه محصول کوییک به تازگی در گروه خودروسازی سایپا تولید و عرضه شده اما با توجه به بازخوردهای مناسبی که از مشتریان دریافت شده و همچنین تاکید تیم مدیریتی جدید سایپا بر افزایش رضایتمندی مشتریان، مدل جدیدی از این خودرو در شرکت پارس خودرو تولید خواهد شد.

از آنجا که خودرو کوییک به دلیل شرایط ظاهری مورد استقبال جوانان و بانوان قرار گرفته، در مدل جدید تغییراتی در رنگ‌های بیرونی و داخلی این خودرو ایجاد شده تا به جذابیت ظاهری آن افزوده شود.

البته به جز تغییر رنگ در بدنه بیرونی و تریم داخلی کوییک R نسبت به کوییک معمولی، برخی آپشن‌ها مانند رینگ آلومینیومی نیز به این خودرو اضافه شده تا به جذابیت ظاهری آن کمک کند.

در گذشته شاهد انتشار تصاویری از این خودرو بودیم (تصاویر جدید کوییک آر با بدنه دو رنگ منتشر شد). کوییک آر از نظر طراحی ظاهری تفاوت چندانی با نسخه استاندارد ندارد و تنها شاهد بدنه دو رنگ مدل جدید هستیم. هم اکنون خودروی کوییک فروش مناسبی را در بازار تجربه می کند و با توجه به این موضوع، انتظار می رود مدل جدید آن نیز با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.

بروزرسانی: 

با تحویل اولین سری کوییک آر، شاهد آغاز فروش آن در بازار آزاد هستیم (پارس خودرو برای تحویل اولین سری کوییک R مراسم برگزار کرد). بر اساس اطلاعات بدست آمده، قیمت کوییک R در بازار آزاد نزدیک به 90 میلیون تومان است که اختلاف زیادی با قیمت کارخانه ای دارد. باید منتظر ماند و دید خریداران نسبت به این قیمت گزاف چه واکنشی از خود نشان می دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.