آوردگاهِ آخرین اخبار

جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو | 19 بهمن 98

رسانه آوردگاه – جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه 19 بهمن 98 اعلام شد. این طرح از 98/11/19 ساعت 11 صبح فعال می شود.

ایران خودرو جدیدترین طرح پیش فروش محصولات خود ویژه 19 بهمن 98 را اعلام کرد. این طرح امروز از ساعت 11 صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند (بیشتر بخوانید: قیمت روز خودروهای داخلی).

در این طرح مانند طرح های گذشته شاهد اعمال محدودیت هایی هستیم. این محدودیت ها به شرح زیر است:

  • ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، یک خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی ایران خودرو لغو و وجه ظرف 20 روز به مشتری بازگردانده می شود.
  • تنظیم صلح نامه در این بخشنامه امکان پذیر نیست.
  • کد کلاس و رنگ خودرو بر اساس شرایط تولید از سوی ایران خودرو قابل تغییر است.
  • پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری، امکان تغییر شرایط ثبت نام با همان شرایط وجود خواهد داشت.
  • امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نیست.
  • قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل خودرو مشخص می شود.

شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 19 بهمن 98 به شرح زیر است:

پیش فروش محصولات ایران خودرو

در روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی در بازار بودیم. یکی از دلایل این افزایش قیمت را باید در عدم تحویل خودرو از سوی شرکت های ایران خودرو و سایپا جستجو کرد (بیشتر بخوانید: قیمت خودروهای وارداتی). این دو شرکت بسیاری از خودروهای پیش فروش شده را به خریداران تحویل نداده اند. با وجود عدم تحویل محصولات قبلی، این شرکت ها تقریبا به صورت روزانه تعدادی از محصولات خود را به صورت فوری و یا اقساطی به فروش می رسانند.

به تازگی ایران خودرو از دو خودروی جدید رونمایی کرده است (ایران خودرو از رانا سال و سورن سال رونمایی کرد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.