آوردگاهِ آخرین اخبار

امکان کسب درآمد از IGTV اینستاگرام فراهم می شود

0

رسانه کلیک – اینستاگرام قصد دارد پس از مدت ها امکان کسب درآمد برای سازندگان IGTV را فراهم کند. سازندگان IGTV می توانند در ویدیوهای خود تبلیغات پخش کنند.

به نظر می رسد در آینده سازندگان IGTV امکان کسب درآمد از این شبکه اجتماعی را داشته باشند. اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی با نام Partner Program بوده که امکان پخش تبلیغات در این ویدیوها را فراهم می کند. در گذشته شاهد چنین موضوعی در فیس بوک بوده ایم؛ بنابراین اضافه شدن آن به اینستاگرام چندان عجیب نیست (درآمد 20 میلیارد دلاری اینستاگرام در سال 2019).

به تازگی Jane Wong در توییت خود تصویری را منتشر کرده که خبر از امکان کسب درآمد توسط سازندگان IGTV می دهد. این افراد می توانند در ویدیوهای خود از تبلیغات کوتاه استفاده کنند. همانطور که گفته شد، این ویژگی در فیس بوک حضور دارد و افراد می توانند توسط پخس تبلیغات، درآمد داشته باشند. با توجه به عملکرد مناسب آن در فیسبوک، اضافه شدن آن به اینستاگرام منطقی به نظر می رسد.

IGTV اینستاگرام

تا به امروز بیشتر افراد در اینستاگرام توسط اسپانسرینگ درآمد کسب می کردند. این موضوع می توانست برای اینفلوئنسر دردسر ایجاد کند، چرا که تمام برندها محصولات باکیفیتی تولید نمی کنند. IGTV نتوانسته عملکرد مناسبی از خود نشان دهد، به گونه ای که آیکون آن از اپلیکیشن این شبکه اجتماعی حذف شد (اینستاگرام دکمه IGTV را از اپلیکیشن خود حذف کرد).

مدیر عامل اینستاگرام، Adam Mosseri در این زمینه اعلام کرده:

این موضوع که در حال آزمایش چنین قابلیتی هستیم، بر کسی پوشیده نیست. ما روی راه اندازی این سیستم تمرکز کرده ایم، در غیر این صورت درآمد کمی توسط آن وجود خواهد داشت. IGTV هنوز در روزهای اول رشد خود قرار دارد؛ با این حال همچنان در حال رشد است و ما به دنبال کشف راه های بیشتری جهت پایدار کردن آن برای سازندگان هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.